BrainStorm, Вагоновожатые та Нудли привітают Джека з Днем Народження | Kiev Fashion People

BrainStorm, Вагоновожатые та Нудли привітают Джека з Днем Народження

28 вересня відбудеться найкрутіша вечірка вересня. Привітати Джека Деніела — творця улюбленого в усьому світі віскі — прийдуть BrainStorm, Вагоновожатые та Нудли.

Улюблені київською публікою латвійці Brainstorm повертаються в столицю. Brainstorm вже давно без пояснень збирає аншлаги. Причина проста — йдучи на концерт, ти маєш впевненіть що гурт під керівництвом фронтмена Ренарса Кауперса влиє у твої вуха мегатонни відбірного поп-року.

 

Вагоновожатые

Мабуть, найяскравіша жива група України. На первісні електронні ритми і бронебійні барабани накладається потік думок Антона Слепакова, який чіпляє за живе. За це “Вагоновожатых” і люблять. Концертна енергетика групи змушує ловити момент і вриватися, а тексти Слепакова – думати.

Нудли

Спільний проект двох різних за духом музикантів з’явився раптово в 2009 році, і з тих пір так само випадково вистрілює концертами. На гітарі — Женя Галич, фронтмен O.Torvald. За рими відповідає Андрій Гуневський, репер з Полтави. Тут ліричні пісні є сусідами з анархічно-іронічними текстами, а речитатив Андрія змінюється вокалом Жені.

Женя Галич и Нудли 2

 

Коли: 28 вересня 

Де: Stereo Plaza

Подія у Facebook

Квитки

JD_brthd2018

 

Leave A Comment