Fontaliza презентує нову пісню «Фірмові рухи» | Kiev Fashion People

Fontaliza презентує нову пісню «Фірмові рухи»

Гурт Fontaliza презентує другий сингл з майбутнього альбому»Фірмові рухи». Пісня увійде до четвертого альбому колективу, а альбом вийде вже цієї очені й буде називатися  «Фірмові рухи».

Саундпродюсером її став Антон Саєнко. Запис було зроблено в підпільно-побутових умовах десь серед кам’яних джунглів району Оболонь у місті Києві.

Павло Холошев

вокал, гітара:  

«Ми з хлопцями якось зрозуміли, що у нас немає жодної композиції в стилі реггі або чогось, що хоча б віддалено нагадує ритми і настрій реггі. Це стало нав’язливою ідеєю – зробити такий трек. Нам подобається освоювати нові музичні жанри і стилі, впроваджувати їх в звучання Fontaliza. Не знаю звичайно, куди далі нас заведуть ці експерименти, але те, що відбувається з нашою музикою зараз — нас дуже надихає. Пісня «Фірмові рухи» відмінно передає наш літній настрій, яким ми і хочемо поділитися з нашим слухачем. А ще ми не хочемо, щоб літо йшло. Тому кличемо його на біс»

Юрій Холошев

гітара, бек-вокал:

«Все почалося з основного гітарного рифу. Перший демо-запис цієї пісні було зроблено в програмі «гараж-бенд» на телефон. Ігнат (бас-гітарист) тоді почав юзати цю програму для накопичення матеріалу. І ось одного разу на репетиції, погодка тоді була паршива, Ігнат демонстрував нам свої успіхи в музичному мікшуванні за допомогою телефону. В одній демці ми почули цікавий риф і вирішили розвинути його. Ну а далі як у всіх: суперечки, дискусії, компроміси і в результаті вийшла відмінна пісня»

Leave A Comment