Гурт Fontaliza презентували кліп “Повільний рок-н-рол” | Kiev Fashion People

Гурт Fontaliza презентували кліп “Повільний рок-н-рол”

Fontaliza презентували кліп “Повільний рок-н-рол” на перший сингл з нового четвертого альбому, який вийде восени.

Ідея відео —  показати різницю сприйняття подій та емоцій у  двох близьких людей.  Цей кліп про стосунки, ефект “зіпсованого телефону”, про кожного з нас.

Кліп знятий двома  кадрами, він поєднує театральне мистецтво та музику, репетиції  постановки  для  відео тривали півтора місяці.  Зйомки були новим досвідом для музикантів Fontaliza.  Вокаліст Павло Холошев  задля ролі головного героя у  “Повільному рокн-ролі” брав уроки акторської майстерності, його брат гітарист Юрій Холошев під час зйомки провів на балці  висотою п’ять  метрів шість годин,  барабанщик Артем Таланов пів доби засипав себе борошном, бас-гітарист  Ігнат  Карташев навчився спати стоячи. Відео зняла режисер Анастасія Ковальчук, зйомки тривали  один знімальний день, локацією обрали київську Галерею  Лавра.

Павло Холошев, Fontaliza:

“Зйомка відео на пісню “Повільний рок-н-рол” стала для нас новим і захоплюючим досвідом. Складність полягала в тому, що кліп ми мали зняти двома безперервними кадрами, перенести на екран театральну виставу. Тому актори мали працювати як один єдиний організм. Якщо хтось помилявся, доводилося все знімати знову. Ми зробили так багато дублів, що запаси реквізиту для зйомки (у вигляді тортику з вишенькою, варених яєць і пакетів з борошном) майже вичерпалися. І ось нарешті ми почули заповітне “знято!”

Leave A Comment