Гурт LETAY представив новий кліп | Kiev Fashion People

Гурт LETAY представив новий кліп

Символічно, що у День усіх закоханих гурт  представив новий кліп із назвою «Кохайтесь».

Відео стало новою версією пісні, яка з’явилась майже рік тому, встигла отримати певну популярність і виграти конкурс нових хітів «Хіт-Конвєєр» від телеканалу М2. Руку до нового звучання композиції доклав Віталій Телезін, а над відео працювали кліпмейкер Сергій Солодкий та оператор Юрій Король.

Історія появи пісні доволі драматична. Минулорічний лютий був насправді дуже лютим, принаймні таким він лишився в уяві Іллі Резнікова, який тоді сильно застудився якраз в момент підготовки до пів-фіналу минулорічного відбору на «Євробачення». Врешті другу половину лютого 2017-го року музикант провів у ліжку із температурою.

«Було враження, що зима просто фізично вбиває мене» — згадує музикант. «До цього додалися ще переживання щодо непроходження у фінал відбору. Але прийшла весна і все всередині змінилось. І я подумав, що насправді головна весна – все-таки не та, яка в календарі, а та, яка в серці. Так і написалась ця пісня – одразу виникли заспів та приспів… А потім захотілось трошки жарту і виник другий заспів. Відверто кажучи, не мав якихось спеціальних планів щодо треку. Тим більше було приємно, що пісня сподобалась багатьом та виграла «Хіт-Конвеєр».

Leave A Comment