Христина Соловій представила live з композитором Любомиром Мельником | Kiev Fashion People

Христина Соловій представила live з композитором Любомиром Мельником

Співачка Христина Соловій представила live на пісню Fortepiano з композитором Любомиром Мельником.

Співачка акустично виконала сингл під супровід рояля у виконанні найшвидшого піаніста світу Любомира Мельника. Ідея цього творчого тандему належить співачці, яку надихнула незвичайна гра піаніста. Культовий музикант із українським корінням відомий своєю власною технікою гри надшвидких арпеджіо — «continuous music» («безперервна музика»). Був зафіксований рекорд, коли маестро грав мелодію, витягуючи 19,5 нот щосекунди кожної рукою одночасно.

Любомир Мельник:

«Я захоплений творчістю Христини. Вона дивовижна. Мені дуже приємно, що вона запропонувала колаборацію. Її музика — це значно глибше ніж просто сучасний поп. Пісня «Fortepiano»природно прекрасна, її красу хотілося покласти на звучання роялю. Взагалі поєднання двох елементів фортепіано і вокалу — це вишукана класика. Певен що меломанам сподобається»

Христина  Соловій:

«Fortepiano акустично і максимально відтворити атмосферу, в якій я написала її — у напівтемряві, при свічках за клавішами мого старенького фортепіано Україна. Коли я дізналась про всеукраїнський тур Любомира Мельника, то відразу уявила, як зазвучить Fortepiano у continuous music»

До речі, Христина виконала пісню у вечірній сукні дизайнера Артема Клімчука, а відео було знято в нічній Малій Опері.

live-75 live-38 live-27 live-9

Leave A Comment