Христина Соловій презентувала новий кліп | Kiev Fashion People

Христина Соловій презентувала новий кліп

Співачка Христина Соловій презентувала новий кліп на авторську пісню “Fortepiano”. Пісня стала другим синглом з майбутнього альбому.

Композиція стала предвісником нового етапу у творчості Христини — нове звучання її творчості.

Режисером кліпу стала Анна Бурячкова, яка є автором ідеї кліпу. Кінематографічний підхід до візуалізації пісні та насичена структура допомагають зануритися в настрій композиції та відчути світосприйняття героїні. Естетика кадру натхнена стрічками Вонга Карвая. Серед образів в кліпі можна вгадати Лоліту Владіміра Набокова, про яку Христина писала дипломну роботу зі спеціальності “літературна творчість”. Також у відео відчувається гротескний реалізм культового серіалу Девіда Лінча «Твін Пікс».

24267953Христина Соловій, співачка:

«“Fortepiano” — найдорожча для мене пісня, одна з моїх перших авторських. Впродовж останніх двох років ми кілька разів її записували в студії, але щоразу результат мене розчаровував. Протягом тривалого часу у студіних дискусіях з Мілошем ми все ж дійшли єдиного бачення саунду, і, у підсумку, воно відповідає тому, що я заклала в пісню при написанні. Мілош дуже трепетно підійшов до моїх ідей, і, я певна, — це найкращий результат нашої співпраці за весь час. Разом з студійним інженером Ігорем Пригоровським ми втілили усі задуми. Вважаю, що зараз — це найкраща моя пісня. Цим синглом я привідкриваю завісу звучання мого другого альбому, який буде авторським. Народні пісні нікуди не зникають, певна, я ще запишу багато улюблених народних пісень. Проте зараз мені хочеться поділитися зі слухачами частиною своєї історії, своєю музикою»

 

Leave A Comment