Hurts – наступний хедлайнер фестивалю BELIVE | Kiev Fashion People

Hurts – наступний хедлайнер фестивалю BELIVE

На фестивалі BELIVE до Jamiroquai і Everything Everything приєднаються Hurts .

На фестивалі BELIVE виступлять близько 30 різноманітних артистів, серед яких легендарні Jamiroquai і Everything Everything. Це лише початок, адже сьогодні цей список доповнить ще один хедлайнер – дует Hurts.

Hurts – Манчестерські серцеїди, яким дуже швидко вдалося підкорити увесь світ. Їх перші два альбоми Happiness і Exile одразу потрапили в топ найкращих альбомів Великобританії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Польщі та Фінляндії. Їх треки лунали на всіх радіостанціях світу, а кліпи збирали мільйони переглядів на youtube. Тео і Адам отримали величезну кількість різних світових нагород, таких як: ECHO Awards, Shockwaves NME Awards, Musikexpress Style Award, MTV Germany Movie Awards, Bamby Awards та інші. Також вони брали участь в різноманітних благодійних акціях.

Самі музиканти називають свою творчість «емоційною електронною музикою», завдяки їхньому унікальному звучанню кожен з чотирьох альбомів Hurts сприймається з окремим настроєм і шармом.

Hurts стали першим музичним колективом в історії лейблу Sony, у якого до укладення контракту не було жодного записаного альбому і навіть синглу. Їх потужний потенціал і талант помітили попри всі нюанси, а дебют в результаті не змусив себе довго чекати. Крім величних голосів та сінті-поп музики, в деяких композиціях Тео і Адама можна почути голос їх шанувальниці Кайлі Міноуг, ноти фортепіано Елтона Джона та інших знаменитих артистів які брали участь у записі кількох треків. Хлопці часто приїздять в Україну, вони навіть зняли в Києві два кліпи на пісні Wings і Beautiful Ones підмічаючи, що не раз повернуться до Києва. Вони стримали свою обіцянку і дуже скоро знову приїздять для того, щоб виконати на BELIVE треки зі свого останнього альбому Desire. У ньому Hurts експериментували зі звуком та змістовим наповненням, в результаті альбом вийшов набагато легше і світліше попередніх платівок.

Когда: 21-24 июня

Где: НСК Олимпийский

Билеты

Событие в Facebook 

Leave A Comment