Jah Khalib, MOZGI і Ляпис-98 виступлять на фестивалі BELIVE | Kiev Fashion People

Jah Khalib, MOZGI і Ляпис-98 виступлять на фестивалі BELIVE

На фестивалі BELIVE до Jamiroquai і Everything Everything приєднаються Jah Khalib, MOZGI і Ляпис-98.

Jah Khalib — щось вишукане зі східної кухні. Він полонить вас своєю лірикою і додасть пікантної гостроти харизмою і нестримним характером. Російськомовний репер казахстанського походження, продюсер, співак і битмейкер. З 2015 по 2016 він увійшов в топові рейтинги зірок шоу-бізнесу та спорту за версією популярного видання «Forbes Kazakhstan», в 2017-му був номінований на премію Муз-ТВ «Прорив року». Свій останній альбом «E.G.O.» він випустив в 2018-м — 13м свіжих, абсолютно розривних треків. У кожного гостя концерту Jah Khalib в Києві на фестивалі BELIVE буде можливість почути всі пісні з нового збірника і найкращі хіти.

MOZGI — для любителів екстриму, не дарма вони самі характеризують себе як електрошаурма. Це ультрасучасна танцювальна музика, в якій лаконічно об’єднуються хіп-хоп і електрохаус, східні мотиви і західні біти. Проект зібрав в собі досвідчених шоуменів і давно улюблених публікою виконавців: Потап, Позитив, Дядя Вадя, DJ Bloodless, Ед і Рус. Багато давно чекали концерту групи MOZGI в Києві, щоб почути їх кращі хіти «Аябо», «Песня моего лета», «Вертолет», «Алё-Алё», «Ножомпо», «Атятя» та інші, дати волю емоціям в танці і відірватися по-повній.

Ляпис 98 — традиційне білоруське блюдо, ска з домішкою панк-року, завжди створює приємну дружню атмосферу. Сольний проект Сергія Міхалка в супроводі оркестру, створений за мотивами легендарного колективу «Ляпис Трубецкой». В його програму входять найяскравіші і драйвові треки «Ляписа»: «Яблони», «В платье белом», «Капитал», «Метелица», «Ау», «Котик», «Я верю», «Золотая антилопа», «Харе» та інші. З ними група вже побувала в багатьох містах України, Білорусії та Європи, планується масштабний тур в США і Канаді з нагоди 20-річчя альбому «Ты кинула». Тому є резон встигнути на концерт Ляпис 98 в Києві, поки хлопці не вирушили в своє довгоочікуване турне!

Когда: 21-24 июня

Где: НСК Олимпийский

Билеты

Событие в Facebook 

 

Leave A Comment