Любов – це мелодія: новий кліп гурту The Hardkiss | Kiev Fashion People

Любов – це мелодія: новий кліп гурту The Hardkiss

Гурт The Hardkiss представив відео на пісню «Мелодія».

Композиція стала вже третім синглом з майбутнього альбому «Залізна ластівка» після «Журавлі» та «Кораблі».Тому є всі підстави вважати, що альбом, який вийде у вересні, буде україномовним.

Режисером відео виступив Вал Бебко. Історія розгортається у двох площинах – Земля та Космос. На Землі у далекі 50-ті люди на вулиці поспішають по своїм справам та не звертают увагу на прибульця. А у Космосі розгортається історія кохання двох астронавтів, від якого все навколо вибухає та розривається на атоми.

Юлія Саніна:

«Це історія про щасливе кохання. Це зізнання дівчини, маніфест коханій людині. Коли людина закохана — вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий — єдиний у своє муроді, він, як мелодія, звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати у пісні, а Валу показати у кліпі, що любов — вона дуже різна і багатогранна. У кожного в житті своя мелодія. Для одного —це кохана людина, для іншого — кращий друг, для батьків — їхні діти. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він — самотній. Але коли знайде — порине в неї з головою, зануриться у цей Космос»

Вал Бебко:

«Проаналізувавши майбутній альбом, ми дійшли висновку, що в ньому буде стільки космосу, чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити космічну концепцію»

Презентація альбому «Залізна ластівка» наживо відбудеться у київському Палаці Спорту.

Коли: 19 жовтня

Де: Палац Спорту (пл. Спортивна, 1)

Квитки

Leave A Comment