Мауглі: новий проект фронтмена Epolets | Kiev Fashion People

Мауглі: новий проект фронтмена Epolets

Фронтмент Epolets Паша Варениця презентував дебютний сингл свого сольного проекту Мауглі. На зміну маскулінної мощі хедлайнера рок-фестивалів приходить грайливий інді-денс, наївна електроніка, романтичний флер нью-вейва і запальний електроклеш.

Разом із новиною про запуск нового проекту Мауглі презентує запальний сингл під назвою «Тиц Тиц Тиц». Ліричний герой пісень Мауглі – це відв’язний король вечірок.  Можливо, трохи легковажний, але чарівний марнотратник життя. Він співає оду ночі, сексу, алкоголю та танцям.

 Маугли_А3_3

Паша Варениця,

музикант:

«Йому пощастило – він живе в світі, де діють суворі, але чесні правила. Мотиви його вчинків чисті. Він діє, покладаючись лише на тваринні інстинкти. У ньому кипить нестримна енергія. Я підпорядковую її ритму. Його звуть Мауглі. Тепер я – це він.

Я люблю крайнощі! Несамовита музика, глибокі тексти. Це моє. Разом з тим, я обожнюю прості танцювальні ритми. У цьому проекті я один і покладаюся виключно на свої інстинкти. Мені самому цікаво, куди вони мене заведуть? Що буде, якщо ніхто крім мене самого, не буде згладжувати мої гострі кути?»

9 листопада вийде однойменний дебютний ЕР Мауглі. Реліз вже доступний для замовлення.

Leave A Comment