Нова пісня: україномовний трек від гурту The Hardkiss «Антарктида» | Kiev Fashion People

Нова пісня: україномовний трек від гурту The Hardkiss «Антарктида»

Дуже символічно, що в День української мови та писемності гурт The Hardkiss презентує свій новий україномовний трек «Антарктида». Це історія про невідворотність долі, про те, що не оминеш.

Юлія Саніна, фронтвумен гурту:

«Ця пісня про природний магнетизм, про невідворотність подій, про те, як кохати людину, яка байдужа до тебе. Про те, що, яка б велична не була Антарктида, вона тане і стає вразливою. Антарктида — це образ жінки, що готова на все, аби бути з коханим хоча б мить. Відчуття, коли летиш на вогонь, знаючи, що він погубить».

За словами автора пісні, Юлії Саніної, пісня одразу народилася українською мовою, але деякі корегування з нею відбулися. Так змінився приспів та пісня стала більш потужною, а приспів вийшов інструментальний з кількома вокальними фразами

Філолог за освітою, Юлія надає ваги кожному слову, тому в тексті «Антарктиди» є незвичні та небуденні слова для нашого повсякдення, наприклад «стрілися» замість «зустрілися». Але гурт попереджає, що викладе текст пісні в Інтернеті аби всі прихильники змогли зрозуміти та вивчити слова пісні. Адже ці знання будуть при нагоді всім прихильникам. Бо в березні гурт вирушить у другу частину Perfection Tour, який налічує 35 концертів. А в травні у рамках туру гурт завітає до Європи – до Будапешту, Брно, Братислави, Праги, Кракова та Варшави.

THE HARDKISS - Antarktida Cover_800x800

Leave A Comment