Скрейчово: документальний фільм про те, як Діджей Валік працював над альбомами Бумбокс | Kiev Fashion People

Скрейчово: документальний фільм про те, як Діджей Валік працював над альбомами Бумбокс

Режисер Стас Гуренко задокументував як з однієї платівки як Діджей Валік працював над альбомами Бумбокс «Голий Король» і «Люди».

За декілька хвилин у фільмі «Скрейчово» можна дізнатися, як з однієї платівки взяти семпли на п’ять хітів, чому не треба викидати старі платівки «Мелодія», чи знає діджей знати ноти.

Діджей Валік:

«Ми зняли 18-хвилинний фільм, який розповідає про роль діджея  в групі. Мета зйомки — просвітницька, я хотів щоб люди дізналися про те, що діджеї можуть не тільки включати музику й махати руками, а ще й грати на вертушках, як на музичному інструменті»

Стас Гуренко, режисер:

«У мене, як і у багатьох любителів музики, професія діджея викликала лише одне питання: «Що це за чорна магія ?!» Нарешті, завдяки цій зйомці, впали завіси таємниці і приховане стало явним. Я тепер і сам відчуваю себе трохи діджеєм. Взагалі, завжди цікаво робити фільми, які дозволяють побачити що  “за лаштунками» оточуючого нас світу. Ви не уявляєте, який обсяг роботи потрібно виконати, наприклад, заради одного єдиного звуку в пісні!»

Олексій Согомонов: 

«Я фанат Валіка. І мені завжди хотілося пояснити кожному нашому слухачеві, що цей чувак, який смішно танцює та робить вжик-вжик, божевільний профі. А коли місяць тому ми випустили на вінілі “Короля” і  “Людей”, я зрозумів, що крім стандартних «хто продюсував і хто оформляв», я повинен показати людям Мастера»

Leave A Comment