Справжній рок-н-рол: Fontaliza презентує четвертий альбом у клубі Bel etage | Kiev Fashion People

Справжній рок-н-рол: Fontaliza презентує четвертий альбом у клубі Bel etage

 

11 жовтня Fontaliza наживо презентує новий, четвертий за рахунком, альбом в клубі Beletage в Києві.

Альбом «Фірмові рухи» буде презентовано в мережі вже в  вересні, а ось його концертна презентація відбудеться вже за місяць.

Новий лонгплей – це перша робота гурту після зміни складу та так званого, нового етапу в творчості. Які зміни відбулися з гуртом в 2018 році — читайте в інтерв’ю KFP.По-перше, до команди приєднався новий учасник – брат вокаліста Павла Холошева – Юрій Холошев, став гітаристом Fontaliza. Ще Юра відповідає за візуалізації пісень – поки не знімає кліпи, але робить влучні лірик-відео та обкладинки. По-друге, гурт вперше записує альбом українською, раніше були пісні англійською.

Перший сингл  з нового альбому – “Повільний рок-н-рол” Fontaliza презентували у квітні цього року разом з кліпом, знятим двома кадрами.

В серпні вийшов другий сингл на однойменну пісню з альбому «Фірмові рухи» – це музичний експеримент, літнє загравання музикантів з реггі, .

Юрій Холошев (гітара, бек вокал) про концерт в Bel etage:

“Тут все просто! Буде презентація нашого альбому, а це значить, на  вас чекає відв’язна тусовка в процесі якої ви знайдете фірмові рухи, а на ранок будете розповідати колегам на роботі, як їли сир із чиїхось цицьок”

Павло Холошев (вокал, гітара) про концерт в Beletage:

“Минуло вже більше року з нашого останнього сольного концерту в Києві. Ми не сиділи склавши руки. За цей час ми записали новий альбом, і посилили склад ще одним яскравим учасником – моїм братом Юрієм, який став гітаристом Fontaliza. Наша музика стала соковитішою й поживнішою. Ми дуже скучили за публікою в Києві й готуємо для них незабутнє шоу, повне драйву. Говорячи про рок-н-рол люди скажуть: Вудсток 67, Сержант Пеппер і концерт Fontaliza в Bel etage. Так що чекаємо всіх 11 жовтня на нашому сольному концерті, де разом випустимо птаха Фенікс на волю”

Коли: 11 жовтня

Де: клуб Beletage

Квитки

photo_2018-08-22_11-54-39

Leave A Comment