The Vaccines зіграють на розігріві Imagine Dragons | Kiev Fashion People

The Vaccines зіграють на розігріві Imagine Dragons

31 серпня на НСК Олімпійський перед Imagine Dragons зіграють The Vaccines. Інді-рокери приїдуть до Києва з платівкою «Combat Sports».

На обкладинці самого першого альбому The Vaccines красувалася фраза: «Ну і чого ви чекали від The ​​Vaccines?». Чекали, треба сказати, багато чого: вже до того моменту, коли платівка з’явилася в магазинах, журнал NME і що приєдналися до них вже встигли назвати ансамбль черговими рятівниками рок-н-ролу від нудьги і старості — і хоча подібного роду звання британська преса роздає направо і наліво, у випадку з хлопцями із Західного Лондону в ньому був певний сенс.

Нахабні, злі, веселі і красиві, The Vaccines грали — і грають сьогодні — висооктановий, відчайдушний і чіпкий рок дуже англійської вичинки; терзають струни, тиснуть на педалі і співають красивим голосом молодого хулігана Джастіна Хейуарда- Янга про жінок, самотність, любов і розпусне життя. Номінації на BRIT Awards і інші престижні нагороди — свідчення того, що в цілому і так зрозуміло, якщо включити в навушниках будь-яку їхню пісню: з усіх класичних гітарних ансамблів Англії ці зараз — чи не найпереконливіші.

The Vaccines не в новинку грати на одній сцені з рок-зірками першої величини — на їхньому рахунку спільні виступи з Arctic Monkeys, The Rolling Stones, Muse і Red Hot Chili Peppers.Коли: 31 серпня 2018

Де: НСК  “Олімпійский»

Квитки 

Leave A Comment