Твій квиток на Imagine Dragons -справжній? | Kiev Fashion People

Твій квиток на Imagine Dragons -справжній?

31 серпня 2018 року американський рок-гурт Imagine Dragons дасть масштабний концерт в Києві на НСК “Олімпійському”. Виступ пройде в рамках туру на підтримку платівки Evolve.

Виступ  Imagine Dragons викликав в Україні безпрецедентний ажіотаж ще з дня відкриття продажу квитків, такої кількості людей, що одночасно хочуть придбати квиток на концерт, в Україні досі не було.

Ажіотаж спровокував шахраїв на масове  виробництво підробних квитків. Одна із шахрайських компаній – “Консьерж Сервис”, продавала квитки на сайті Olx.ua та зі свого акаунта в Instagram: @_concierg_ще з березня 2018 року.

Діяльність шахраїв давно припинено, але  скільки сотень чи тисяч людей придбали фальшиві квитки  на концерт ImagineDragonsв Києві–невідомо.Організатори події неодноразово наголошували — купувати квитки можна виключно на офіційних ресурсах. На жаль, не всі дослухалися порад.

Тож, до уваги кожного, хто придбав квиток на концерт Imagine Dragons 31 серпня в Києві!

Ваш квиток справжній, якщо ви купили квитки у офіційних розповсюджувачів

https://concert.ua/uk/eventpage/imagine-dragons,

https://karabas.com,

http://parter.uahttps://kontramarka.ua,

https://internet-bilet.ua,

https://ticketsroom.ua,

Anshlag.com.ua

Якщо ж ви придбали  квитки у перекупників, на сайті OLXчи будь-де, окрім офіційних розповсюджувачів – є висока вірогідність того, що ваш квиток не є дійсним і ви не зможете потрапити на концерт. Просимо вас заздалегідь перевірити квиток на справжність, задля цього зверніться до квиткового оператора, на бланку якого його роздруковано

Leave A Comment